אודות

תקופה ארוכה חשבנו איך אנחנו יכולים לחיות את היום טוב יותר, להיות ולהרגיש בריאים, חיוניים, ושמחים. אחרי שבדקנו, חקרנו, וניסינו – מצאנו, ואת מה שמצאנו אנחנו רוצים להציע גם לך.

מי אנחנו?

בן, רופא במקצועו ואב לטמינה, ורונית, פסיכולוגית התפתחותית ואמא ל-3 בנות. מתוך חברות ופעילויות משותפות של חתירה בים, רכיבה ביבשה וטיולים בארץ ובעולם, ומתוך חיבה גדולה לאוכל טוב, צמח המיזם שלנו: NORD, שדרכו אנחנו רוצים להציע לך את ההזדמנות לטעום את אורח החיים במדינות הצפוניות.
בארצות הסקנדינביות, החורף הוא ארוך וקשה ובקיץ השמש זורחת כמעט כל היום. האנשים הנורדים: הפינים והנורווגים, האיסלנדים והשבדים – מגלים יחס של כבוד לטבע ולמזון שלהם שגדל ביערות, בים, בנהרות ובשדות שלהם. במדינות הצפוניות ניתן למצוא את המים הנקיים ביותר בעולם, את היערות הטבעיים ביותר, ואת האדמה הטהורה ביותר. אלו הן המדינות שבהן החינוך, שירותי הבריאות, ואיכות החיים הם הגבוהים ביותר בעולם, ולא פלא אם כך, שבפינלנד גרים גם האנשים המאושרים ביותר בעולם.

ב-NORD אנחנו מציעים מוצרי מזון ייחודיים המיוצרים בשיטות מסורתיות עתיקות, בחברות משפחתיות קטנות וותיקות, שיש להם ערכים תזונתיים גבוהים במיוחד ושהם תומכים בבריאות ובאיכות החיים. בשדות בשבדיה ובפינלנד, גדלים הדגנים הטובים בעולם, שיפון, כוסמין ושיבולת שועל, שגדלים בתקופה קצרה אך מלאת שמש ולכן טעמם עשיר ומיוחד. באי מרוחק בצפון נורווגיה, מפיקה משפחה שמן מכבדים של דגי קוד בשיטות וויקינגיות עתיקות – שמן דגים שהוא הטוב מסוגו בעולם ושהוא מקור מצוין לאומגה-3 וויטמינים נוספים. ביערות האורגניים של פינלנד, גדלים תותי בר שניתן לקטוף אותם רק שבועיים בשנה, תותים שנחשבים מזון-על. באותם יערות גדלות גם פטריות פרא שערכן התזונתי לא יסולא בפז. 

Nord 13 2 Amira pix DSCF0459
בהווה שלנו שבו הכל מהיר, מעובד, זמין ואפשרי – אנחנו מציעים אלטרנטיבה שונה ואחרת. המוצרים שאנחנו מציעים לך מבוססים על מרכיבים גולמיים, טבעיים ולא מעובדים. הם מיוצרים בכמויות קטנות ובשיטות מסורתיות. מכינים אותם מתוך כבוד, באהבה ובמסירות, והם תורמים לחיים טובים יותר.

רוצים להתחיל לאכול בריא?

בואו ותהיו חברים שלנו

משלוחים:

משלוח בדואר חבילות – חינם
שליח עד הבית – 25  (חינם בהזמנות מעל 350 ₪)

מענה טלפוני:

073-7760020
בימים א’-ה’ 9:00-18:00. יום ו’ 9:00-15:00.