משלוח חינם ברכישה מעל 249 ש"ח

5% הנחה על כל מוצרי הלייף סטייל

אודות

אם תמיד רצית לפגוש ויקינג אמיתי, זה משהו שלצערנו לא נוכל לעשות עבורך. 

אבל את הכוח והחוסן של הוויקנגים, ואת התרבות של אנשי הצפון – בהחלט נוכל להביא עד לפתח הבית שלך, עם מוצרי תזונה איכותיים ולייף סטייל נורדי משובח.

Hei אנחנו Nord – התשוקה שלנו לתרבות הנורדית הובילה אותנו לחקור אותה על כל גווניה ופניה, החל מההיסטוריה העשירה בתקופת הוויקנגים ועד לאורח החיים הבריא של האנשים שחיים במדינות סקנדינביה. חיים שמבוססים על איזון, קיימות ותזונה ייחודית, המיוצרת על פי מסורת של מאות שנים ונשענת על הטבע הפראי של ארצות הצפון. 

מטרתנו היא לספק לכל איש ואישה ולכל ילד וילדה את האפשרות לאמץ את אורח החיים הנורדי, לאכול ולחיות חיים מאוזנים שהמדע מוכיח לנו שהם גם בריאים. אנחנו מאמינים שחיים מאוזנים מתחילים במזון איכותי. 

לפי ההיסטוריה וגם סדרות הטלוויזיה, ניתן להבחין בקלות שהוויקינגים היו חסונים, חזקים ומאוד בריאים. 

הם שמרו על אורח החיים הזה בעזרת מזון איכותי שגדל פרא בטבע בתנאי האקלים הייחודיים (והקשים מאד) של המדינות הנורדיות.

אצלנו בנורד, אנחנו לא מתבססים על תוכניות טלוויזיה לכן הרחקנו עד לארצות סקנדינביה כדי לבחור באופן אישי, יצרני בוטיק משפחתיים, שעד ליום זה מלקטים, מכינים ומשמרים את מזונם באופן מסורתי ובדרך הטובה והאיכותית ביותר כך שימשיכו להכיל הערכים התזונתיים הייחודיים שלהם עד לרגע שצורכים אותם.

אם גם לך חשוב לשמור על אורח חיים מאוזן ואיכותי, לאכול ולצרוך מוצרי מזון נקיים והכי קרובים לטבע הנורדי – מבחר המוצרים שלנו בחנות הפיזית ובאונליין הם הפתרון המושלם עבורך. 

אנחנו כאן לכל שאלה.

קצת עלינו

הגיע הזמן לשינוי.
זאת המחשבה שליוותה אותנו כשהחלטנו להקים את נורד – בית למזון וסגנון חיים נורדי.

אם יש משהו שכל איש ואישה בישראל, מרגיש.ה היטב, זה המחסור באיזון.
איזון בין החיים לעבודה, בין מה שרוצים (אולי) ובין מה שמצליחים (בקושי).
על כל זה יושב העומס והלחץ שאנחנו חווים ביום יום שלנו, שלא מאפשר לנו לאכול בריא, לישון היטב ולהעניק לגוף שלנו חוסן ואיכות חיים טובה יותר.

אנשי ארצות הצפון מבססים את חייהם ואת ה Wellbeing שלהם על הטבע שמספק להם את המים הנקיים ביותר בעולם ושטח עצום של אדמה אורגנית. הם חיים לפי הקצב שלו, מכבדים את הטבע ומאפשרים לו להניב את התזונה האיכותית, הטובה והבריאה ביותר. והתוצאה – איכות חיים גבוהה, בריאות איתנה וחוסן, שמתרכזים לכך שבכל שנה ארצות הצפון מדורגות במקומות הגבוהים ביותר במדד האושר העולמי.

מי אנחנו? בן – רופא במקצועו, ורונית – פסיכולוגית התפתחותית.
מעבר לחברות רבת השנים שלנו ותחביבי האקסטרים המשותפים, יש לנו תשוקה נוספת, להכיר ולדעת את אורח החיים, האנשים והתרבות הנורדית של ארצות הצפון. לאחר שחקרנו את התחום לעומקו וקראנו מחקרים רפואיים ואחרים, החלטנו להנגיש ולדייק לאורח החיים הישראלי את המוצרים הטובים ביותר, שמיוצרים בשיטות מסורתיות , על ידי משפחות שהן יצרניות מקומיות במדינות סקנדינביה.

אנו בוחרים את המוצרים ואת היצרנים אחד אחד, בקפידה כדי להתאים את המזון הטוב והאיכותי ביותר ללקוחותינו, כי שמנו לנו למטרה להמשיך ולחקור, למצוא ולהביא לישראל את מוצרי המזון וחומרי הגלם הטובים ביותר לצד הקסם והייחודיות שיש לתרבות והלייף סטייל הנורדי להציע.

רוצה לקבל את כל המבצעים וההטבות לפני כולם?

זה הזמן להצטרף ל NORD POST

0
  0
  העגלה שלך
  יא וָלְהַאלַּה העגלה ריקה. שנתחיל למלא אותה?
   Calculate Shipping

   היי פייב ויקינגי - הצטרפת למועדון!

   אצלנו ב NORDIC CLAN אנחנו ממש אוהבים לצ׳פר.
   הטבה של 10% הנחה על הרכישה הראשונה באתר מחכה לך במייל.

   אין לך חשק להיכנס למייל? זה קוד הקופון שצריך להזין בסיום הרכישה 10off
   את כמות הנקודות שצברת בכל רכישה, ניתן לראות בפרופיל האישי שלך באתר.

   להפעלת המועדון וצבירת הנקודות, צריך ללחוץ כאן.