משלוח חינם ברכישה מעל 249 ש"ח

  • בית
  • בלוג
  • מדוע נטילת שמן דגים עבור המבוגרים שבינינו היא לא רק בגדר המלצה אלא ממש חובה?

מדוע נטילת שמן דגים עבור המבוגרים שבינינו היא לא רק בגדר המלצה אלא ממש חובה?

שתפו:

מאת: בן אלכהא, MD, Ph.D

אז כן! נטילת שמן דגים העשיר בחומצות אומגה 3 עשויה להוסיף  לכם חמש שנים ואף יותר. לאחרונה (ביולי השנה) התפרסם מחקר מקיף בארה״ב שעקב אחר 2,500 בני 65 במשך 7.5 שנים. המעקב הסדיר כלל בדיקות דם ובדיקות נוספות. המחקר עקב אחר רמות סוכר, כולסטרול, ריכוז אומגה -3 בדם וכן תיעד מצבי סיכון כמו עישון, יתר לחץ דם, השמנה ועוד.

לאחר איסוף וניתוח התוצאות כעבור 7.5 שנים התברר שהמשתתפים שריכוז האומגה-3 שלהם בדם היה גבוה – חיו 5 שנים ויותר מהאחרים!

איך זה קורה?

כדי להזדקן בכבוד ישנן לכל הפחות שתי מערכות בגופינו שחייבות לעבוד כמו שצריך: המוח וכלי הדם שלנו. בלי מוח תקין אין כל כך על מה לדבר, וללא כלי דם תקינים לא יגיע חמצן לתאים והם ימותו.

מה הקשר לשמן הדגים?  (אגב, עדיף שמן דג קוד שאינו מזוקק וכזה שמכיל ויטמינים נחוצים ועוד).

מוח בריא זקוק לתמיכה יום יומית של חומצות אומגה 3!

60 אחוז מהמוח שלנו הוא חומצות שומן שונות, 40 אחוז מהן חומצות אומגה 3

כלי דם בריאים גם זקוקים לתמיכה של חומצות אומגה 3!

חומצות אומגה 3 מסייעות לזרימה תקינה של הדם: הן מורידות את צמיגות הדם כך שזרם הדם מגיע לכל תא בגוף ומביא איתו חמצן הנחוץ כל כך.

לכן אין זה מפתיע שריכוז גבוה של חומצות אומגה-3 בדם שומר על מוח תקין וזרימה שוטפת של דם בכלי הדם השונים. התוצאה הסופית היא עוד 5 ויותר שנים של חיים!

שמן דג קוד נורווגי בכבישה קרה הוא המרכיב התזונתי האידאלי הודות לכך שהוא מספק חומצות אומגה-3 באיכות גבוהה מאוד, אנטי דלקתי וכך תומך בתפקוד תקין של המוח, בבריאות הרישתית ואף בזרימה תקינה של  הדם בעורקים ובוורידים.

בתאבון!

קישור למחקר  >>                                            https://www.eurekalert.org/news-releases/587372

 

 

נכתב ע”י: 

ד”ר בן אלכהא, רופא במקצועו MD ובעל דוקטורט בנוירו-פיזיולוגיה Ph.D, אב לטמינה, ורונית, בעלת Ph.D בפסיכולוגית התפתחותית ואמא ל-3 בנות. מתוך חברות ופעילויות משותפות של חתירה בים, רכיבה ביבשה וטיולים בארץ ובעולם, ומתוך חיבה גדולה לאוכל טוב, צמח המיזם שלנו: NORD, שדרכו אנחנו רוצים להציע לך את ההזדמנות לטעום את אורח החיים במדינות הצפוניות.

את הידע והאהבה שלנו למזונות בריאות אנחנו שואבים ממחקר אינסופי של המרכיבים המשפיעים על איכות חיינו, הרבה בהקשר של בריאות הגוף אך לא פחות מכך- שימור ושיפור של בריאות הנפש. אלו מזונות גורמים לנו להרגיש טוב יותר, לחשוב טוב יותר ולהזדקן טוב יותר? כרופא, ד”ר בן מכיר לעומק את ההשפעות החיוביות של אנטיאוקסידנטים, של חומצות אמינו ושל אומגה 3 על גוף האדם ומקפיד להתעדכן במידע מחקרי מעודכן הרואה אור בנושאים הללו. בהתאם לכך, אנו בונים ומרכיבים את תמהיל המוצרים באתר שלנו. ליד כל מוצר באתר תוכלו למצוא פירוט מלא של המרכיבים והערכים התזונתיים שהוא מכיל.

0

לחברות וחברים שלנו מגיע יותר!

למה להסתפק רק במוצרים מעולים ובריאים כשאפשר לקבל אותם בהנחות מיוחדות ועוד לצבור נקודות לרכישות הבאות? 

ההצטרפות למועדון ללא עלות והיא מקנה לך 10% הנחה וצבירת נקודות כבר מהרכישה הראשונה, והטבות בלעדיות שיש רק לחברות והחברים ב Nordic Clan.

מילה של ויקינגים שאנחנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לצד ג' ולא לעשות בהם שימוש לרעה.

לחברות וחברים שלנו מגיע יותר!

תודה שנרשמת ל NORDIC CLAN לקבלת 10% הנחה על הרכישה הראשונה באתר – זה קוד הקופון שצריך להזין בסיום הרכישה 10off