חטיפי שיפון נורדיים – גם טעים וגם בריא

שיתוף ב email
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

חטיפי שיפון מהמדינה השמחה ביותר בעולם

האפיה בתנור לבנים היא מסורת עתיקת יומין. אבי השושלת, קאוקו קויביסטו, בנה יותר מ-500 תנורי לבנים מיוחדים שבהן היה שימוש במאפיות בכל רחבי פינלנד. את חמשת התנורים האחרונים שיצאו תחת ידיו בנה קאוקו עבור משפחתו, אשתו ושלושת ילדיו. בתנורים אלה החלו לאפות את מוצרי השיפון הראשונים תחת המותג: Ruislandia. 

כשארו, בנו של קאוקו ומנכ״ל FinnSnack היום, היה בן 12, אחותו הכניסה לו לאוזן גרגר שיפון. הגרגר הזה נשאר באוזן של ארו 20 שנה…הסוף הוא טוב: הגרגיר הוצא אחרי 20 שנה (!), ארו החליט שהוא לוקח תחת שליטתו את העסק המשפחתי והתחיל לאפות בתנורי הלבנים את מאפי השיפון המיוחדים. 

ב-1999 ארו החל להכין את חטיפי השיפון הראשונים אבל השוק עדיין לא היה מוכן למוצר חדשני כל-כך. ב-2009, עם שותפות חדשה ומאפיה ראשונה, החלו לייצר ולמכור את החטיפים בהצלחה.

שימוש בתנור מסורתי אחראי למאפי שיפון בעלי טעם עמוק וייחודי

למרות יעול בתנורי הייצור בתנורים חדשים ויעילים יותר – ב-FinnSnack עדיין אופים בתנורי הלבנים המסורתיים, משום שחומם הרך והמתמשך הוא זה שמקנה את הטעם העמוק העשיר והייחודי למאפים.

מסורת האפייה בתנור לבנים, שעברה מדור לדור, הגיעה לשיאה בבניית תנור הלבנים הארוך ביותר בעולם, 18 מטרים, עם יותר מ-20,000 לבנים. התנור נבנה ביד ועוצב כך שיעמוד בסטנדרטים אקולוגיים עכשוויים. וגם – כל המוצרים נאפים פעמיים! זהו תהליך אפייה ייחודי שמייצר מרקם פריך ומלא טעם.

חומרי הגלם שבהם נעשה שימוש הם כולם במקור מפינלנד. בריזה נעימה מהים ושמש קיצית רכה, כמו גם הרבה מאד שעות אור במהלך חודשי הקיץ, הם אלה שנותנים לחומרי הגלם את טעמם העשיר. השיפון גדל בשטחים נקיים, ללא מזהמים בקרקע או במים שעימם משקים, במרחק רב מכבישים ותנועת מכוניות. החורפים הקרים מאד אינם מאפשרים גדילתם של מזיקים, ןלכן ניתן לומר בביטחון, שחומרי הגלם הם הטובים והטהורים ביותר שניתן למצוא בעולם.

היתרונות הבריאותיים של חטיפי השיפון של FinnSnack:

  • מכילים 14% סיבים תזותניים
  • מבוססים על מחמצת שאור ונאפים עם מלח מההימלאיה
  • נאפים מ75-100% קמח שיפון מלא
  • ללא תוספים מלאכותיים, ללא GMO
  • החטיפים נאפים בתנורי לבנים מסורתיים
  • נטולי לקטוז, אחוזי שומן נמוכים (פחות מ-3%)
  • נשמרים למשך 12 חודשים.

חברה צעירה עם מסורת ארוכה 

FinnSnack היא חברה צעירה עם מסורת ארוכת שנים ועם ידע ייחודי בכל הקשור לאפייה ויצירת מוצרים מקמח שיפון. ההשראה ליצירת החטיפים מגיעה מהטבע הנורדי. כל המוצרים של FinnSnack מיועדים לצרכנים מודעים שרוצים לאמץ אורח חיים בריא להם ולמשפחתם. כיום, FinnSnack נמצאת בקדמת הבמה בכל הקשור לפיתוח חטיפים המבוססים על 100% קמח שיפון מלא, הגדל בפינלנד. מדובר בדור שני למומחים באפיית מוצרים מקמח שיפון.

מומלץ עבורך

0